Призначені для переведення промислових котлів на спалювання паливних гранул, відходів переробки с/г продукції і деревини.

Використання передтопків дозволяє перевести промислові парові та водогрійні котли на альтернативне паливо і повністю відмовитися від споживання традиційних енергоресурсів.

Складаються з: топки, золоуловлювача, системи паливоподачі, вентилятора наддуву і шафи керування. 

Топка вихрова з вертикальною або горизонтальною віссю. Корпус топки виконаний з листової сталі і зсередини, для запобігання термічної корозії, футерований вогнетривкою цеглою. В нижній або передній частині топки влаштовані: вузол приєднання витратного бункера паливоподачі, повітророзподільча решітка «киплячого шару», вузол підводу повітря під решітку і люк розпалу. В середній частині топки влаштовані сопла підведення первинного повітря на горіння. В верхній або хвостовій частині топки влаштований вузол відводу вторинного повітря на горіння і вікна виходу теплоносія. Повітря на горіння подається вентилятором наддуву через комбінований шибер наддуву з-під кожуха охолодження топки.

Інерційний іскрогасник – золоуловлювач виготовлений з теплостійкої та жаростійкої листової сталі. Зольники оснащені ручними відсічними клапанами для вивантаження золи без зупинки котла.

Ситема паливоподачі гравітаційна – через завантажувальну трубу, або шнеком. Продуктивність системи регулюється висотою встановлення завантажувальної труби або частотним регулюванням живлення приводу шнека з зворотнім зв’язком по температурі теплоносія або продуктів згоряння.